Posiadamy trzy sale przeznaczone dla trzech oddziałów integracyjnych, w których przebywają dzieci w ciągu dnia od godz. 6.00 do 17.00.
Odbywają się tu zajęcia obowiązkowe i niektóre dodatkowe. Sale wyposażone są w funkcjonalne meble, kąciki zainteresowań, zabawki, stoliki i krzesełka dostosowane do wzrostu. Na podłogach kolorowe dywany do swobodnej i bezpiecznej zabawy.

Ponadto jest sala, w której odbywają się zajęcia rehabilitacyjno - korekcyjne, kompensacyjne i usprawniające, pod czujnym okiem rehabilitanta. Sala ta wyposażona jest w rower, bieżnię, steper, drabinki oraz różnorodne przybory.

Dysponujemy także gabinetem, w którym odbywają się zajęcia reedukacyjno - logopedyczne. Specjaliści i wychowawcy dysponują nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi. Rodzice i dzieci korzystają z porad i opieki psychologa oraz pedagoga ogólnego i specjalnego. W ciągu całego roku szkolnego prowadzimy warsztaty terapeutyczne, z udziałem dzieci i rodziców, z muzykoterapii i rehabilitacji.

Zajęcia bezpłatne:

• zajęcia terapeutyczne
  • logopedia
  • reedukacja
  • muzykoterapia
  • pomoc psychologiczna dla dzieci i rodziców
  • warsztaty plastyczne
  • warsztaty teatralne